O NAS - DjVIRTUOZO - 2 WODZIREJE INSTUMENTALIŚCI PLUŚ WOKALISTA

Dj Virtuozo
Przejdź do treści
PARĘ SŁÓW O MUZYKACH

WALDEMAR GOLIŃSKI
(WODZIREJ, SKRZYPEK, GITARZYSTA)

Absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu w klasie ad. Jarosława Pietrzaka. Jeszcze podczas studiów odbywał tournee koncertowe po Europie i Azji, koncertując z muzykami z Japonii , Rosji, Słowacji i Niemiec. Był także przez dwa lata koncertmistrzem Akademickiej Orkiestry Symfonicznej. W Polsce współpracuje z Teatrem Operetki Wrocławskiej, Filharmonią Zielonogórską, Jeleniogórska i Wrocławską. Jako członek zespołu Krzysztofa Mrozińskiego, koncertował z takimi gwiazdami estrady jak: Zbigniew Zamachowski, Ewa Bem, Piotr Rubik czy Janusz Radek.
GRZEGORZ OLEK
(WOKALISTA)
Wokalista, który swym głosem i młodzieńczom energią elektryzuje publiczność. Dysponuje wysoką skalą, porusza się swobodnie w różnych gatunkach muzycznych. Wielkrotnie nagrodzony na różnych konkursach wokalnych, m.in.: III miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Woklanym w Warszawie ,, ,,Piosenka jest dobra na wszystko", Wyróżninenie ,, Talenty 2015 Opole".


ARKADIUSZ GEMBARA
(WODZIREJ, KLAWISZOWIEC, AKORDEONISTA, GITARZYSTA)
Absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu w kl. akordeonu Piotra Dziubka Ukończył fortepian z wyróżnieniem w PSM II stopnia w Rybniku. Zdobywca nagród i wyróżnień: Nagroda Prezydenta Miasta Rybnika za szczególne osiągnięcia artystyczne: I miejsce w wojewódzkim konkursie za kompozycje piosenki „Modlitwa o Katyniu” w ramach poezji śpiewanej w Żorach, I m miejsce w XI Śląskim Konkursie Akordeonowym w Zabrzu, Wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Mławie. Współpracował także z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Od 2005 roku założyciel zespołu duetu skrzycowo-akordeonowego Tangonetta oraz Quartetu Tangonetta,  który występował na deskach dużej sceny we Wrocławiu na Euro 2012
Dj Virtuozo
www.djvirtuozo.pl
+48 531 617 491
arek.gembara@wp.pl
strona autorstwa:  Arkadiusz Gembara

Wróć do spisu treści